ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmedeki cayma hakkını kullanabilir.

Ürünlerin iade işleminde kargo ücreti müşteriye aittir.

ALICI tarafından sipariş verilen üründe herhangi bir fiyat/stok hatası olması durumunda Satıcı(BEYSA A.Ş) tarafından bilgi verilerek iptal-iade-sipariş değişikliği gibi seçenekler sunulacaktır.

Bu hataların sistemden kaynaklandığı ve belgelenebildiği durumlarda oluşan hatalar ile ilgili ALICI bilgi ve belge ile konuyu doğrulamak amacıyla BEYSA A.Ş ‘den hassas olmayan sistem verilerini talep edebilir.

Bu durumlarda SATICI’nın kasten değişiklik yapmadığı veya menfaat amacıyla hareket etmediği belgelendiğine SATICI bu hata durumlarında;

-Ürün Siparişini iptal ederek ücret iadesini gerçekleştirme,

-Müşteri Talebi doğrultusunda değişiklik yapma,

Hakkına sahiptir.

Sipariş veren ALICI bu Şartları Kabul etmiş Sayılır.

ALICI’ya veya üçüncü kişiye teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Satın aldığınız ürünün iadesi tarafımızca kabul edildikten sonra dilerseniz ücreti tarafınıza iade edilir (havale ile ödemeler banka hesabınıza, kredi kartı ile ödemeler kredi kartınıza), dilerseniz aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirilebilir. Değiştirilecek ürünle fiyat farkı varsa daha ucuz ürünler için kısmi ücret iadesi, daha pahalı ürünler için ek ödeme ile gerçekleştirilir.

Değişiklik ve iade talepleriniz için lütfen iletişim sayfamızdaki formu doldurunuz.