28 demarle 1

Demarle Markasını Tanıyalım

Demarle , 1965 Yılında Kuzey Fransa’da kurulmuş bir endüstriyel mutfak ekipmanları firmasıdır. Yapışmaz silikon kalıplarını sadece kke değil ekmek için de üretilmesi fikri ile fırıncılık sektöründe öncü bir firma olmuş ve bu öncülük ile adını duyurmuştur. Bu ününden sonra kek kalıplarını da üretmeye ve geliştirmeye başlayan Demarle , yapışmaz silikon kek kalıbı konusunda birçok ar-ge çalışması yapmış ve bugünki ürünlerini oluşturmuştur. 

Demarle Flexipan serisi ile ar-ge çalışmalarını en üst seviyelere getirmiş olmasının kanıtı olarak , gıda silikonu ile kaplı cam elyafından yapılmış benzersiz bir esnek kalıp serisi olan Flexipan® olarak bilinen devrim niteliğindeki ürünü piyasaya sürdü.  Flexipan serisi ürünleri ile Demarle firmasının ürünlerini ” uzun süre dayanıklı , ömürlük ürün ” gibi terimlerle yan yana getirdi. 

Demarle Silikon Kalıpları

c24defc2 beautybuy img 01

Demarle Şefleri ve Tarifleri

SASA Demarle silikon kek kalıpları Demarle şefleri tarafından verilmiş reçeteler ile daha kolay kullanım sunmaktadır. Aldığınız kalıplara ait tarifler ile zahmetsiz bir şekilde kek ve çikolatalarınızı demarle kalitesiyle birlikte yapabilirsiniz.

9d89937b beautybuy img 04