Beysa Pastacılık'ta Özel Günler

Yaz Mevsiminin Habercisi Dondurma Ekipmanları | 12

blog dondurma ekipmanlari

Yaz Mevsiminin Habercisi Dondurma Ekipmanları

Yaz Mevsimi’nin gelmesiyle beraber herkes dört gözle hasretini çektiği eşsiz dondurma lezzetlerini beklerken bir o kadar da eşsiz ve kullanışlı olan dondurma ekipmanlarından ; dondurma kepçesi , dondurma kalıpları , dondurma kadehi gibi birçok ürünü Beysa sizlerle buluşturuyor! Her ne kadar sıcak yaz aylarında sonuca hemen ulaşmak istesek de sunum da bir dondurmanın lezzeti kadar önemlidir. Dondurma kaşığı ile porsiyonluk dondurmalarınızı kusursuz toplar şeklinde porsiyonluk çeşitleriyle dondurma kadehleri ile sunumunuzu tamamlayabilirsiniz. İster küvet içerisinde , ister çubuklu porsiyonluk şekilde dondurmalarınızın tezgahınızı sadece tatlarıyla değil stilleriyle de süslesin! Dondurma kalıpları ile dondurmalarınıza istediğiniz şekillere bürüyün.

Dondurma Nasıl Yapılır

Yaz günlerine kendi el yapımı dondurmanız ile girmek ister misiniz ? Gerçek meyve parçacıklı ve püreli dondurmalar hazırlamak artık çok kolay. Meyveleri bol su ile iyice yıkayıp kabuklarını soyduktan sonra Robot Coupe El Blender Mp 350 Ultra Led ile meyveleri istediğiniz kıvama getirin ve elde ettiğiniz püre ve meyve parçalarını dondurma makinenizin içerisine diğer karışımların içerisine atın ve sıra onda…. işte karşınızda Nemox Pro 2500 Dondurma Ve Gelato Makinesi 30 dakika içerisinde buz gibi el yapımı dondurmanız hazır! Dondurmalarımızın üzerinde görmekten mutluluk duyduğumuz bir diğer önemli malzeme ise çikolata , onu kim sevmez ki ? DondurmaSos Makinesi 2 Litre ile eritip  uzun süre çikolatanızı akışkan bir şekilde tutabilirsiniz. Dondurma tezgahınıza yardımcı olacak ürünler arasında yer alan dondurma külah tezgahı ile külahlarınızı bayatlamadan stoklayarak tezgahınızı süsleyebilirsiniz. Tezgahınızda sizlere yardımcı olacak tüm dondurma ekipmanları www.beysa.com ‘da sizlerle!   Örnek Olarak Dondurma Yapma Ve Dondurma Sunumu İçin Kullanabileceğiniz Ürünlerimizi Aşağıdan İnceleyebilirsiniz.

Silikomart Espogel Up Dondurma Sunum Standı

Silikomart Dondurma Standı Silikomart Espogel Up Silikomart Espogel Up Dondurma Sunum Standı ile özenle yaptığınız porsiyonluk çubuklu dondurma çeşitleriniz vitrininizde değerli müşterilerinizin gözlerini alacak! 24 ürün kapasitesi ile birlikte sıralı dizilişi vitrininizdeki düzeni sağlayacaktır.  

Silikomart Dondurma Kalıbı Gel16 Rondo

gel016 rondo 25.366.87  

Silikomart Dondurma Kalıbı Gel16 Rondo Set 2 S Ø32 H 97 Mm ile silindir çubuklu dondurmalarınızı hızlı ve standart bir biçimde yapabilirsiz. Bu şekilde her dondurma başına harcadığınız malzeme maliyetini hesaplayabilir ve sabit şekilde oluşan ürünlerinizi kolay ve bir o kadar hızlı şekilde üretebilirsiniz.

 

Robot Coupe El Blender Mp 350 Ultra Led

  mp 350 vv ultra el mikser el blender el blenderlari robot coupe 14233 60 B

Robot Coupe El Blender Mp 350 Ultra Led ile katkısız el yapımı dondurma yapmak artık hayal değil! Özenle seçtiğiniz favori tattaki meyvelerinizi bol su ile yıkayıp , gerekli temizleme işlemlerinden sonra parçacıklı ve püre haline getirmek için meyvelerinizi bir kaba aktarın ve blenderin işini yapmasına tanık olun! Ergonomik yapısı ve hız ayarlarıyla mutfağınızın yeni ortağı olmak için sizleri www.beysa.com ‘da sizlerle!

   

Nemox Pro 2500 Dondurma Ve Sorbe Gelato Makinesi

nemox 36750250 nemox gelato pro 2500 plus professional gelato ice cream sorbet makers ice cream frozen dessert machines 1 1

Nemox Pro 2500 Dondurma Ve Gelato Makinesi ile 30 dakikada sorbeniz hazır! Günlük hazırlayabileceğiniz sorbe ile sıcak günlerinizde soğuk ve bir o kadar da sağlıklı ve doğal bir yiyecek hazırlamak bir tık uzağınızda. Güçlü motoru ve korunaklı yapısı ile güvenli bir hazırlık ortamına sahip olabilirsiniz. Evde doğal bir şekilde bol meyveli bir sorbe yapmak ister misiniz ?

   

Dondurma Kaşığı ve Çeşitleri Beysa

 

2022 07 31 2 3

Dondurma Kaşığı ve Çeşitleri ile kusursuz bir dondurma sunumu işte burada! Dayanıklı gövdesi ve mekanik aksamı ile birlikte her porsiyon için farklı uzunluk , marka ve hammadde çeşitleriyle birlikte www.beysa.com ‘da sizlerle!