Beysa Pastacılık Markalarını Tanıyalım

KitchenAid Mikser Markasını Tanıyalım | 06

dR PASTA SEKER HAMURU CESITLERI 8

KitchenAid Mikser Markasını Tanıyalım

kitchenaid

kitchenaid

Kitchenaid  Meyer Corporation ve Whirlpool Corporation’a ait bir Amerikan beyaz eşya ve mutfak gereçleri markasıdır. Daha fazlası için Instagram hesabımızı ve Youtube hesabımızı takip edebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Kitchenaid Mikser Modelleri Nelerdir? KitchenAid Classic 5KSM45EWH 275 W Stand Mikser 4,3 Litre veya daha yaygın adıyla Kitchenaid Mikser 4,3Lt  Sağlam, stabil ve dayanıklı, tamamen metalden yapılmış gövdesi ve yumuşak hatlara sahip tasarımı ile kolay kullanılabilir ve temizlenebilir. Doğrudan tahrikli olması sayesinde sessiz, güvenilir ve uzun ömürlü olarak çalışırken, orijinal dönme eylemi ile karıştırma işlemini hızlıca gerçekleştirir. Mutfak Şefi olarak geçen mikserler ABD üretim kalitesinde üretilen oldukça kaliteli ve kullanışlı ürünler olmasının yanında, yedek parça tedariği konusunda da oldukça yaygındır.

Kitchenaid Robotlar

Mutfak Robotu aksesuarlarından ihtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Asansörlü kase mekanizmasına sahip bu mikser modeli, şekerlemeciler, şefler ve catering şirketleri tarafından yüksek standartta, çok işlevli ve favori yardımcı ekipman olarak kabul edilir. Benzer modellere kıyasla, kase kapasitesinin sağladığı avantaj ve yapılan işlerde sağladığı verim, evde yemek pişirme meraklıları için de tercih sebebidir. Bu mikser, farklı malzemeleri mükemmel ve kolay bir şekilde karıştırıp havalandırmanızı sağlarken çok çeşitli tarif uygulamaları ile mutfağa yaratıcılığı taşır. Metal döküm konstrüksiyonu, uzun ömür, dayanıklılık ve güvenilirliğin yanı sıra yıllarca profesyonel sonuçlar almanızın da garantisidir.

Kitchenaid Robot ve Mikserler

Doğrudan tahrikli bu verimli motor sayesinde, hem sessiz hem de güçlü bir şekilde çalışır, ağır yükler için idealdir ve büyük miktarda malzemeyle kolaylıkla çalışabilir. Tamamen metal gövdesi, hassasiyeti yüksek metal dişlileri, kablo koruması ve durdurma anahtarı sayesinde, ticari ortamlarda da stabilite, dayanıklılık, sağlamlık ve güvenliği sağlar. Dayanıklılık, garanti ve yedek parça yaygınlığıyla evde ve özellikle profesyonel mutfaklarda her zaman tercih sebebidir. 6,9 L ile çok büyük hacimlerde yiyecek hazırlamak çok kolaydır.

14 parti kurabiye veya 3,8 kg patates püresi ya da 3,8 kg ekmek hamuruna eşdeğer miktarda yiyecek hazırlanabilir. Paslanmaz çelik kase ve dayanıklı metal aksesuarlar doğrudan bulaşık makinesinde yıkanabilir ve kaldırılabilir kase gövdesi kolayca temizlenebilir. Profesyonel bir seçim olan kaldırılabilir kase, malzemeleri kolayca doldurmanızı sağlar; mikserin başlığını eğmenize gerek olmadığından malzeme kaybı olmaz. Bizlerden vade farksız 6 taksit seçeneğiyle satın alabilirsiniz.