Beysa Pastacılık Markalarını Tanıyalım

Pasta Malzemeleri | 08

blog pasta malzemerli

Pasta Malzemeleri

pasta malzemeleri

Pasta malzemeleri nereden ve nasıl tedarik edilir? Nelerdir? Tercih edilen markalar nelerdir? Bu sorularımızın hepsini bu yazımızda mümkün. Hepinizin bildiği üzere pastacılık son yıllarda çok popüler olmaya başladı ve hemen hemen çoğu yerde irili ufaklı işletmeler kurulmaya başladı. Fakat bu işletmeler, sunduğu hizmet haricinde ürün tedariği yapmakta sorun yaşıyor. Sebebi ise henüz piyasaya yeni girilmiş olması ve piyasanın getirdiği şartları bilinmemekten kaynaklanmaktadır. Fakat genel çerçevede bakıldığında işletme kurmaktan ziyade, o işletmeyi oluşturan, faal hale getiren ekipmanların kalitesi de çok büyük önem arz eder. Çünkü üretilen yiyecekler, kullanılan endüstriyel mutfak malzemelerinin kalitesine eş olarak ortaya çıkar. Her ne kadar usta ekibi çok iyi olsa da, kullanılan iyi ekipman pastacılık alanında fark yarattığı çok net bir şekilde görülmektedir.

Pasta Malzemeleri Nelerdir? Malzemeler nelerdir? Hangi ürün gamı malzemeleri oluşturur? Pasta malzemelerinin kalitesi önemli midir? Malzemeler, genellikle silikon kalıplar , fırın makineleri gibi endüstriyel mutfak malzemelerini kapsamaktadır. Bunun yanında çikolata püskürtme makinesi, çikolata kalıpları ve mikserler bu kategoriye girmektedir. Bizler Beysa A.Ş olarak adı geçen ürünlerin tamamının distribütörlüğünü üstlenmiş bulunmaktayız. Stoklarımızda bulunan tüm ekipmanları Türkiye’nin her yerine göndermekten mutluluk duymaktayız. Öncüsü olduğumuz sektör, bizlerle beraber genişlemekte ve her gün yol almaktadır. Gerek ithalat gerek ihracat ürünlerimizle son yıllarda popülerleşen pastacılık alanında attığımız dev adımlar, yaptığımız ve yapacağımız işlerin kanıtıdır. Her geçen yıl pazar payımızı arttırmakla beraber, iş ortaklarımızın da büyüdüğünü ve dengeli olarak geliştiğini görmek bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Daha fazlası için Instagram hesabımızı ve Youtube hesabımızı takip edin.

Pasta Malzemeleri Nereden Alınır? Pasta malzemeleri şüphesiz ki bizlerden, yani Beysa A.Ş’den tedarik edilir. Geniş ürün gamımız sayesinde hemen her ölçekteki işletmelere hitap etmekteyiz. Ayrıca ihtiyaçlara göre de endüstriyel mutfak ürünleri ithal ettiğimiz olmuştur. Gerek Türkiye’den, gerek Avrupa’dan satın alımını gerçekleştirdiğimiz ürünleri her bir yana kolayca gönderimini sağlamaktayız. Dilerseniz, doğrudan internet sitemiz üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilir, dilerseniz bizlere doğrudan ulaşabilirsiniz. Pastacılık alanında zirveye oynamak istiyorsanız, şüphesiz ki bu alanda en büyük ortağınız biziz.