Beysa Pastacılık Markalarını Tanıyalım

Pavoni İtalia Markasını Tanıyalım | 04

pavoni italia markasını tanıyalım

Pavoni İtalia Markasını Tanıyalım

pavoni italia markasını tanıyalım

pavoni italia markasını tanıyalım

Pavoni İtalia markasını tanıyalım. Nedir? Ne değildir? İtalya’da endüstriyel mutfak malzemeleri satan ünlü bir firmadır. Aynı zamanda mutfakta sürekli kullanılan kalıplarını da tüm dünyaya satmaktadır. Gerek butik pastane ve yemek hizmeti veren işletmelere, gerekse endüstriyel boyutta üretim yapan dünyaca ünlü markadır. Bizler de Pavoni ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Pavoni, yukarda da belirttiğimiz gibi hem dünyanın en önemli şeflerine, hem de piyasada endüstriyel mutfak malzemeleri satışı yapan kurum ve kuruluşlara destek vermektedir.

Bunun yanında gene endüstriyel mutfak malzemeleri kategorisine giren otomatik ve yarı otomatik kahve makineleri de üretmekte ve tüm dünyaya satışını da sunmaktadır. Bizler de Beysa A.Ş olarak, İtalya’da üretilen birbirinden değerli ürünleri ithal edip, Türk tüketicisinin ve işletmecilerin beğenisine sunmaktan mutluluk duymaktayız.Daha fazlası için Instagram hesabımızı ve Youtube hesabımızı takip edebilirsiniz.

Pavoni İtalia Markasını Tanıyalım ve Pavoni Ürünleri

Pavoni İtalia markasını tanıyalım. Peki bu  nedir? Hangi sektörlere hizmet verir? Nasıl hizmet sunar? Neler üretir? Hedef kitlesi nelerdir? İşletmelere mi yoksa şahıslara mı? Sadece mutfak malzemesi mi üretir? Ürettiği mutfak malzemesi endüstriyel midir yoksa değil midir? gibi soruları tek tek cevaplamamız gerekecektir. Pavoni İtalia markası, daha önce de belirttiğimiz gibi dünyaca ünlü şeflere, işletmelere pastacılık ekipmanları satan dev bir İtalyan firmasıdır. Bu firma, pastacılık ekipmanları haricinde, kahve makineleri de üretmekte ve İtalya başta olmak üzere, tüm dünyaya ürünlerini satmaktadır.

Pavoni İtali Markasını Tanıyalım mı?

Pavoni İtalia markası, kahve makineleri ve mutfak pastacılık ekipmanları haricinde kaliteli silikon kalıp üretici olarak da bilinir. Özetle, endüstriyel mutfak alanındaki en önemli malzemelerinin üreticisi ve satıcısıdır. Bizler Beysa A.Ş olarak Pavoni’nin tüm kaliteli ürünlerini sizlerle buluşturmaktayız. Kek kalıpları, pastacılık malzemeleri, kahve makineleri konusunda güvenilir bir marka ve distribütör arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizler, İtalya’da üretilen bu dünyada ünlü ekipmanları Türkiye’ye getirerek sektöre yön vermekten, yol açmaktan mutluluk duymaktayız. Eğer sizler ihtiyaç duyuyorsanız, direk internet sitemiz üzerinden sipariş verebilir ya da doğrudan iletişime geçebilirsiniz.